Deterjansız Kot Pantolon Temizliği

  • Deterjansız Kot Pantolon Temizliği için yorumlar kapalı
  • 601 kez görüntülendi.
Deterjansız Kot Pantolon Temizliği

Model model, renk renk, farklı kalınlık ve özelliklerde çok sayıda kot pantolon türüne sahipsiniz ve bu pantolonlarınızı çok seviyorsunuz. Her birini ayrı bir beğeni ve özen ile satın aldığınız, kombinlerken büyük mutluluk duyduğunuz bu alt giyim ürünlerini temizlemek zaman zaman can sıkıcı olabilir. Özellikle kalın kumaş yapısına sahip pantolonlar günlük toz ve kirleri içeriklerine daha kolay kabul edip daha fazla kirlenebilir.
Büyük bir leke olmasa da kot pantolonların düzenli olarak yıkanması gerekir. Sürekli deterjan ve makinede yıkanan giyim ürünleri, zaman içinde renklerini kaybederek eski bir görüntüye kavuşabilir. Çok sık karşılaşılan bu sorun sizin de başınızda var ise şimdi anlatacağımız basit yöntem ile deterjan ve makine kullanmadan kotlarınızı temizleyip aşınmadan uzun süre giysi dolabınızda bulundurabilirsiniz.

Deterjansız kot pantolon temizliği için son derece ilginç bir yöntemden bahsedeceğiz… Sadece günlük kullanımdan dolayı kirlenen kot pantolonları fermuarlı naylon poşetlere koyup buzdolabı ya da buzlukta bir hafta bekletilebilir. Bir hafta sonra poşetten çıkardığınız pantolonların tertemiz ve ferah kokulu olduğunu göreceksiniz.

Kot pantolon temizleme için kullanılabilen bu ilginç yöntem sayesinde pantolonlarınızın daha uzun süre renklerini korumasını ve daha uzun süre kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ