Hamile Kalmak için İncir Kürü

Hamile Kalmak için İncir Kürü

Hamile kalmak ve anne olmak her kadının hayalidir. Evlendikten sonra çiftlerin en büyük isteği evliliklerini pekiştirecek bir çocuğa sahip olmaktır. Kimi çiftler bu hayallerine hemen kavuşurken, kimi çiftte bilinmeyen nedenlerden dolayı daha zor bir dönem yaşanmaktadır.

Hamile kalma konusunda sorun yaşayan kadınların uygulayabileceği doğal incir kürü, az malzeme ile uygulanabilen sağlıklı ve tamamen doğal bir yöntemdir. Prof.Dr.Adnan İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilen hamile kalmak için incir kürü, 1 litre klorsuz, saf su ve 15 adet kuru incir ile uygulanıyor.

Kürü uygulamak için ilk olarak tüm kuru incirler ortadan ikiye kesilir. Ardından hazırlanan su derin bir tencereye konulur. Kaynamaya başlayan suyun içine tüm incirler atılır, ocağın altı en kısık seviyeye getirilir ve tencere ağzı kapalı olarak 20 dakika kaynatılır. Kaynatma işleminden sonra incirleri soğumaya bırakın ve üçe bölün. Her ana yemek öncesi, yemekten 15 dakika önce bu incirler yenilir.

İbrahim Saraçoğlu incir kürü, 21 gün uygulanıp 7 gün bekleme evresi geçirilen ve sonra 21 gün daha uygulanan bir yöntemdir. Toplamda 42 gün uygulanması ideal olan kür için incirlerin günlük hazırlanıp tüketilmesi uygundur. Bir kür uygulandıktan 1 ay sonra yeni küre başlanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ