Karbonatlı Su ile Ayda 6 Kilo Verin

Karbonatlı Su ile Ayda 6 Kilo Verin

Karbonatlı su eski zamanlardan beri sindirim ve mide problemleri için uygulanan bir yöntemdir. Sindirim sistemini düzenlemede etkili olarak kullanılan bu karışım, kilo vermede de son derece etkilidir. Gün içerisinde yeteri miktarda ve düzenli olarak alınan karbonatlı su karışımı ile 1 ayda ortalama 6 kilo zayıflamak mümkün.

Gün içerisinde özellikle yemeklerden önce yemeklerden sonra tüketilmesi uygun olan karbonatlı su karışımı için;

  • 3 litre saf su,
  • 2 tatlı kaşığı karbonat, yeterlidir.

Hazırlanan saf suyun içine belirtilen miktarda karbonat konulup karıştırılır ve içilmeye hazır olarak temiz bir pet şişe içinde bekletilir. Eğer büyük bir pet şişeniz yok ise karışımı 1,5 litre su ve 1 tatlı kaşığı karbonat olarak 2 sefer de hazırlayabilirsiniz.

Karbonatlı Su ile Zayıflama

Karbonatlı su ile zayıflama yönteminde hazırlanan karışım 3 litre olarak bir günde mutlaka bitirilmelidir. Bu karışım yemeklerden yarım saat önce ve yemeklerden 1 saat sonra mutlaka tüketilmeli, yemek sırasında ise hiç bir şekilde su içilmemelidir.

Karbonatlı su ile ayda 6 kilo vermek için 1 ay düzenli olarak bu yöntem uygulanabilir. Ancak yönteme başlamadan önce mutlaka bir uzman doktora başvurulmalı, zararlı görüldüğü takdirde uygulama yapılmamalıdır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ