Salata Suyu ile Göbek Eritme

Salata Suyu ile Göbek Eritme

Göbek, kilolu insanlarda olduğu kadar zayıf insanlarda da ortaya çıkabilen, güzel bir fiziği engelleyen önemli bir konudur. Bazen sadece göbek kısmında oluşan şişkinlikten rahatsızlık duyan ve bunu eritmek için farklı yöntemlere başvuranlara rastlanır. Yalnızca göbek kısmında oluşan yağlanmayı engellemek ve dümdüz bir karına sahip olmak isteyen bayanlar farklı malzemeler ile oluşturulan göbek eritme kürü çeşitlerini deneyebilirler.

Kilo vermek için yapılan diyetlerde en sık tüketilen besin olan salata, göbek eritmede de etkili şekilde kullanılır. Ancak sadece göbek kısmındaki fazlalıklardan kurtulmak için salatanın kendisinden değil, suyundan faydalanır. Bunun için kendi yaptığınız her hangi bir salata türünün suyunu içmeniz değil, özel olarak bir salata suyu hazırlamanız gerekir.

Göbek Eriten Salata Suyu 

5 gün gibi kısa bir sürede göbek eritme özelliğinde olan salata suyunun hazırlanması için gerekli malzemeler;

  • 1 adet maydanoz,
  • 1 adet orta boy salatalık,
  • 1 çorba kaşığı taze limon suyu,
  • Yarım bardak su.

Yapılışı

Salata suyu için gereken maydanoz ve salatalık blender ile püre haline getirilir. Sonrasında yarım bardak su ve limon suyu ile karıştırılır. Oluşan karışım düzenli olarak yatmadan yarım saat önce tüketmek uygundur.

Salata suyu ile göbek eritme yöntemini 5 gün uygulamak ve uygulama sırasında her hangi bir rahatsızlık hissedildiğinde karışımın alınmasına son verilmesi gerekir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ