Siyah Noktalardan Diş Macunu ile Kurtulun

Siyah Noktalardan Diş Macunu ile Kurtulun

Siyah noktalar, genelde ergenlik döneminde başlayan dikkat edilmediğinde ya da kişinin cilt tipine göre ilerleyen dönemlerde de devam eden bir cilt sorunudur. Kadınlarda daha sık görülen bu sorun sürekli yapılan makyaj ve doğru olmayan temizlik yöntemleri sayesinde ilerler ve çok kötü bir hal alır.
Pürüzsüz ve capcanlı bir cilde sahip olmak isteyen çoğu kadının önüne siyah nokta sorunu çıkar. Bir türlü baş edilemeyen siyah noktalar, ilerledikçe makyaj ile de kapatılamayacak bir hal olup iyice rahatsız edici bir görünüme neden olur. Bu rahatsız edici görüntüden kurtulmak için çok sayıda farklı yöntem uygulanabilir. Kozmetik ürünler ile cildini daha fazla zarara uğratmak istemeyenler için biz bugün diş macunu ile siyah noktalardan kurtulma yöntemini anlatacağız.

Siyah Noktalar için Diş Macunu

Siyah noktalar ile mücadelede etkili olarak kullanılan malzemelerden biri de diş macunudur. Temiz, daha önce kullanılmamış bir diş fırçası ile siyah nokta bölgesine uygulanan macun, düzenli kullanımda siyah nokta içlerinin temizlenmesi ve zaman içinde gözeneklerin kapanmasına neden olur. Diş fırçası ile cilde zarar vermeden masaj yaparak uygulanan diş macunu 5-6 dakika uygulama bölgesinde kaldıktan sonra ılık su ile durulanır. Haftada 1 kere uygulanması önerilen bu yöntem göz çevresine uygulanırken dikkatli olunması, kesinlikle göze kaçırılmaması gerekir.

Siyah noktalar için diş macunu yöntemi ile kısa sürede rahatsız edici siyah noktalardan kurtulabilir, daha sağlıklı ve daha pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ